Головна » 2014 » Квітень » 10 » Зустріч 10.04.14
11:02 AM
Зустріч 10.04.14

10 квітня з метою профілактики незаконного обігу та вживання наркотичних засобів в школі була проведена зустріч учнів 9-10 класів з оперуповноваженим відділу з незаконним обігом наркотиків майором міліції Ковалець Олександром Олександровичем.

Майор міліції розповів учням про те, що розповсюдження наркоманії в сучасному світі представляє для теперішніх і майбутніх поколінь не менш страшну небезпеку, ніж епідемії чуми або холери в минулому.

Наркотик вбиває самих сильних, розумних і вольових людей. З ним впоратися не може майже ніхто.

Наркоманія - це дуже страшна хвороба, так як вона виражається в хворобливій залежності від яких би то не було наркотичних засобів. А людина, що йде по шляху наркомана, поступово знищує свої кращі моральні якості, стає психічно не врівноваженою, приносить нещастя собі, рідним та оточуючим і, нарешті, повільно і вірно руйнує свій організм та життя.

В рамках лекції учні також подивилися цікавий життєвий фільм про шкоду наркотиків. Продемонстрований сюжет виявився досить пізнавальний і реалістичний. Він не залишив байдужими ні дітей, ні педагогів. Можливо, комусь із них отримана інформація допоможе задуматися і прийняти правильне рішення і в майбутньому врятувати їх життя.

Після фільму учні задавали різноманітні запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

Переглядів: 153 | Додав: Gladmin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: