Головна » 2014 » Квітень » 7 » Всесвітній день здоров’я.
3:27 PM
Всесвітній день здоров’я.

Щорічно 7 квітня відзначають Всесвітній день здоров’я. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше дню прийняття статуту цієї організації. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято.

Здоров'я – дорогоцінний дар, яким наділяє людину природа. Недарма в народі кажуть: у здоровому тілі – здоровий дух. Щоб надовго вистачило і того й іншого, треба загартовувати дитину змалечку, виховувати в неї звичку регулярно займатися фізкультурою.

Напевне, ніхто не сумнівається в тому, що рух має величезне значення в житті дитини. Справді, коли вона рухається – ходить, бігає, стрибає, кидає м'яч, катається на велосипеді тощо, дихання її прискорюється, серце б'ється частіше, а це означає, що й організм краще працює, активізуються процеси, які сприяють росту і розвитку.

В цей день наші школярі з задоволенням приймали участь у різних спортивних змаганнях, естафетах. Були проведені цікаві вікторини, розучували вправи дихальної і пальчикової гімнастики. Завдяки загальним зусиллям вчителів та учнів, день пройшов цікаво, діти отримали багато позитивних емоцій.

 

 

Переглядів: 176 | Додав: Gladmin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: