В нашій школі  390 учнів, які навчаються в 22 класах

   Щорічно понад 50% випусників школи стають студентами вищих навчалиних закладів України

Профільне навчання реалізується за напрямами:

- універсальний

- суспільно-гуманітарний

З 2001 року в школі поглиблено вивчається англійська мова

 

                              Наші досягнення

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України

 

Секція світової літератури:

ІІ місце –       Усенко Юлія Олександрівна, учениця 11 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської районної ради.

ІІ місце –       Чучко Катерина Сергіївна, учениця 11 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської районної ради.

 

Секція мистецтвознавства:

ІІ місце –       Могилка Євгенія Анатоліївна, учениця 11 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської районної ради.

 

Секція біологія людини:

III місце –     Копаниця Яна Ігорівна, учениця 9 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської районної ради.

 

Секція філософії:

ІІІ місце –      Чучко Катерина Сергіївна, учениця 11 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам’янської районної ради.

 

Секція журналістики:

ІІІ місце –      Кириченко Юлія Владиславівна, учениця 11 класу Кам’янської  загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 Кам’янської районної ради.

 

Секція історії України:

ІІ місце –       Могилка Євгенія Анатоліївна, учениця 11 класу Кам’янської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №2 Кам’янської районної ради

 

Секція авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніки:

ІІІ місце –     Страшевський Владислав Русланович, учень 10 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради.

 

Секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження

 ІІІ місце –     Кривохижа Валерій Петрович, учень 9 класу Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Кам’янської районної ради

 

Секція англійської мови:

ІІІ місце –     Кириченко Юлія Владиславівна, учениця 11 класу Кам’янскої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступнів №2 Кам’янської районної ради.

 

Секція фольклористики:

ІІ місце –       Копаниця Яна Ігорівна, учениця 9 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Кам'янської районної ради.